TONERDENİZİ

 

 

Hakkımızda


Firma olarak kurumsal firmalara yazıcı kiralama, muadil toner, orijinal toner, orijinal kartuş satışı yapmakta ve bayilik sistemi ile bayilere toptan toner ve toptan kartuş satışı yapmaktadır.Alanında öncü olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda emin adımlarla büyüyen firmamız e ticaret alanında siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli toner ve kartuş satışı yapmayı hedefler.

Toner Denizi olarak, gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden , dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak ,bu sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir. Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. 

Yenilikçi Hizmet Anlayışına Sahibiz!

Hizmet politikamız müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak karşılamaktır. Bu doğrultuda toner ve kartuş sektöründeki tüm yeniliklerin takipçisi olarak, sizlere en hızlı hizmeti en kullanışlı ürün seçenekleri eşliğinde sunmaktayız.

Toner Denizi Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. firmamızın başarısının sırrı; müşteri odaklı hizmet veren dinamik kadromuz, iş dünyasındaki değişime kolay ayak uydurabilmemiz ve kullanıcılarımızın taleplerine hızlı cevap verebilmemize olanak sağlayan güçlü stoğumuza borçluyuz.

www.tonerdenizi.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır