TONERDENİZİ

 

 

Sipariş ve Teslimat


SİPARİŞ VERME SEÇENEKLERİ

Sitemizde ister üye olup sipariş verebilir veya üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Sitemize üye olanlara özel kampanya,ilgili üye için tanımlanmış özel indirimler ve daha birçok avantajdan yararlanır.

SİPARİŞLERDE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı ile Ödeme

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Havale ile Ödeme

Dilerseniz ödemeleriniz banka havalesi ile yapabilirsiniz.Havale yaparken açıklamaya satın almış olduğunuz ürün kodunu yazarsanız sipariş onaylanması ve kargoya verilmesi hızlanacaktır.

Kapıda Ödeme Nakit ve Kredi Kartı

Dilerseniz ödemelerinizi kapıda nakit olarak veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

TESLİMAT VE ÜRÜNÜN KARGOYA VERİLMESİ

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ilginin bankanın onayı geldikten ve birimlerimizin kontrollerini tamamladıktan sonra satın almış olduğunuz ürün size teslimat için hazırlanır.

Havale ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ödeme onayınız tamamlandıktan sonra siparişinizin kontrolleri tamamlanır sonra satın almış olduğunuz ürün size teslimat için hazırlanır.

Kapıda ödeme nakit veya kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde tarafımıza bildirmiş olduğunuz iletişim numaralarından ilgili birimlerimiz size ulaşır adres ve ürün teyitleri yapıldıktan sonra siparişiniz tamamlarınır almış olduğunuz ürün size teslimat için hazırlanır.

ÇOK ÖNEMLİ

Kapıda ödeme nakit veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde tarafınıza ulaşılmadıkça siparişleriniz kesinlikle onaylanmaz ve teslimat sürecine sokulmaz.

TESLİMAT VE ÜRÜN KARGOLANMASI

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 gün içersinde kargoya verilir.Bulunduğunuz ile göre kargo teslimat süreleri değişmektedir.

 

www.tonerdenizi.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır