TONERDENİZİ

 

 

Ürün İade


Ürünümü iade etmek istiyorum,iade şartları nelerdir?

Ürünü kargodan teslim aldıktan 14 gün içersinde tonerdenizi.com'a başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz.Başvurunuz onaylandıktan anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade edilecek ürün mutlaka faturası ile beraber gönderilmelidir.Faturasız ürünlerin kesinlikle iadesi yapılamaz.

İade edilecek ürünle beraber gönderilen hediye,promasyon vs. gibi ek ürünler iade edilecek ana ürünle beraber mutlaka gönderilmelidir.

Hediye,promasyon ürünlerde iade bulunmamaktadır.Ancak ana ürünle beraber iade edilebilir.

İade şartları aşağıdaki gibidir.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, gazete, dergi gibi süreli yayınlar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz.

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.


-Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (İşletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Telefon kontör siparişleri
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi mümkün değildi

www.tonerdenizi.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır